środa, 28 września 2016

Jak ogarnąć finanse w miesiąc?

Idą dobre wieści! Zapewne wiecie, że październik jest miesiącem oszczędzania? Otóż to! To najlepszy miesiąc, żeby zacząć ogarniać swojej finanse - w tym czasie zaczęła się też moja historia :-) Ponieważ ostatnio Was zaniedbuję (i mam z tego powodu wyrzuty sumienia!), postanowiłam nieco wspomóc tych, którzy chcą się wziąć za siebie i tych, którzy mają z tym jakieś problemy.

W październiku codziennie pojawi się na blogu nowy post - bardzo krótki (w porównaniu do moich wcześniejszych), zawierający konkretne zadanie lub radę na dany dzień. Pigułka, która pozwoli Wam codziennie przez ok. 15 minut popracować nad swoim budżetem.

Czy moje wyzwanie zrewolucjonizuje Wasze finanse?

Oczywiście! Ale nie spodziewajcie się spektakularnych oszczędności - w miesiąc zmienimy Wasze myślenie o finansach, ale do zmiany na koncie jeszcze daleka droga :-) Najważniejsze cele to pokazanie Wam jak małe zmiany mogą wprowadzić duże zmiany i oczywiście wyrobienie nawyku pilnowania domowych finansów.

Jeśli potrzebujecie pomocy śledźcie uważnie kolejne wpisy - pierwszy w sobotę :-)

Zdaję sobie sprawę, że na początku codzienne pamiętanie o finansach może sprawić Wam problem - w tym celu dołączcie do wydarzenia na faceboku. Mam nadzieję, że podzielicie się też tym jak Wam idzie i będziecie się tam wzajemnie wspierać :-)

Ja zrobię co mogę :-)

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1047746678657299/

5 komentarzy:

 1. Oo świetnie. Cieszę się, że wracasz do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie często z oszczędzaniem są problemy. Ja bardzo bym chciał oszczędzić i coś mi się uda to jakoś wydatki w tym dorosłym życiu wyskakują ;) Niestety, ale zawsze fajne są pożyczki czy raty. Np teraz nawet dentystę można rozłożyć w koszta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to brzmi jak totalna abstrakcja. Muszę przyznać, że jestem beznadziejna w oszczędzaniu. Zawsze jeżeli potrzebuję na coś większej gotówki to korzystam z usług credy.pl czyli z darmowych pożyczek internetowych i muszę przyznać, ze ciężko jest mi zmienić ten nawyk.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi również teraz ciężko, przez ostatnich kilka miesięcy wyskakują mi jakieś wydatki, naprawa auta, badania, teraz z kolei wesele i bardzo ciężko coś odłożyć, a naprawdę bym chciała zacząć :)

  OdpowiedzUsuń