O mnie

Serdecznie witam  Cię na moim blogu!

Nazywam się Gosia i na tej stronie opisuję swoją przygodę z oszczędzaniem. Mam prawie 25 26 27 lat i na co dzień pracuję w administracji instytucji ze sfery budżetowej. Moje zarobki nie są oszałamiające (zdarzają się naprawdę niezłe miesiące!), ale kilka prostych zasad, które wprowadzam do swojego życia pozwala mi oszczędzać. Mam nadzieję, że dzięki temu, że się nimi dzielę pozwolą one oszczędzać też Tobie.

 W październiku 2016 r. rozpoczął się projekt Miesiąc oszczędzania z Gosia Oszczędza - jeśli chcesz poprawić swoją sytuację finansową śledź te wpisy i wykonuj kolejne zadania. Zdarza się, że opisuję także historie Czytelników (oczywiście tylko tych, którzy wyrażą na to zgodę). W związku z tym, że blog nieco ewoluował od momentu jego powstania, możesz też znaleźć wpisy na temat pracy dodatkowej, inwestycji i rozwoju osobistego. W związku z tym, że trwają właśnie intensywne przygotowania do mojego ślubu, dziele się też sposobami  na oszczędzanie przy jego organizacji - ślub nieaktualny, ale wpisy zostały!

Od czasu do czasu polecam różne produkty, których sam używam. Możesz mieć pewność, że nie polecam produktów nie sprawdzonych - są to tylko te rzeczy, które przetestowałam sama. Rekomendując Wam te produkty zarabiam na ich afiliacji. Dzięki temu otrzymuję wynagrodzenia za pracę i czas, który poświęcam na prowadzenie bloga. Dodatkowe dochody czerpię też z reklam umieszczonych na blogu.

Jeśli interesuje Cię poruszana przeze mnie tematyka, masz jakiś problem lub pytanie to śmiało pisz. Staram się odpowiadać na wszystkie Wasze maile i pomagać w miarę moich możliwości. Jeśli nie masz zindywidualizowanych pytań, a po prostu podoba Ci się to co tu robię albo wręcz przeciwnie - komentuj. Zawsze możemy podyskutować na temat moich wpisów. Oczywiście wszystko w granicach kulturalnej wypowiedzi i nie obrażania się wzajemnie.

gosia.oszczedza[at]gmail.com
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!
Gosia

4 komentarze:

 1. Witaj Gosia!
  Też mam bloga na temat oszczędzania. Zastanawiam się jednak czy Ty masz włączoną usługę AdSense? Jeżeli tak to ile zarabiasz w miesiącu? Interesuje mnie to , gdyż mam zamiar tak właśnie sobie dorobić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamy są na blogu, a zarobki możesz śledzić w podsumowaniach kolejnych miesięcy :-)

   Usuń
 2. Gosia powiem Ci że Twój blog jest bardzo oryginalny :) A gdzie kolejne podsumowania miesiąca ? Stanęło na lutym.
  Zapraszam też do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie, gdzie kolejne? A sporo można zaoszczędzić uruchamiając Konto Proste Zasady bo to jedno z najlepszych kont na rynku, jedna operacja kartą i najczęściej wykonywane operacje są za darmo.

  OdpowiedzUsuń